KONST / Litografier / Färglitografi 5326126
*
nr 532 6126
Färglitografi
Jens Söndergaard, 274/296, 52x64
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2008
kl 17:58:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/7 19:15:17
1
750 kr
14/7 16:40:41
2
250 kr
14/7 17:51:35
3
550 kr
14/7 17:52:17
3
700 kr
14/7 17:53:04
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jens söndergaard litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 532 6126
Färglitografi
Jens Söndergaard, 274/296, 52x64
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/7 19:15:17 | 1 | 750 kr |
14/7 16:40:41 | 2 | 250 kr |
14/7 17:51:35 | 3 | 550 kr |
14/7 17:52:17 | 3 | 700 kr |
14/7 17:53:04 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jens söndergaard litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09